عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 29

780 عقارات أخرى
  • 17

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 365 م² مفروشة بالكامل في بيراميدز

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 160م+ حديقة 75م 3غرف سوبرلوكس قسط ع10س

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة شقة فاخره بالشيخ زايد سعرلقطة

    CBE New Homes logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس٣٥٧م Palm Parks -Palm Hills – تشطيب

    Abrag 2 logo image

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 170م 3غرف سوبرلوكس قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 342م بحمام سباحة –على وصلة دهشور-تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 152م 3 غرف بالتقسيط جنب نادى جزيره

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 170م+حديقه 120م سوبرلوكس قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا 357م متشطبه بلمطبخ و التكييفات بأقل سعر الان

    Bright logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبه بلفرش و التكييفات بفيو مميز ع pool

    Bright logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م في التوسعات الشرقية من بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٠٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه170 م في بالم هيلز بالم باركسPool View

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس٣٥٧م Palm Parks -Palm Hills – تشطيب

    Abrag 2 logo image

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا فاخرة سوبرلوكس قرب ذاكراون قسط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف بالم باركس متشطبة

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كومباوند بالم باركس ٢٢٢ متر سعر لقطه

    Golden Star Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٦٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه كبيره 170 م +120جاردن سوبر لوكس بتكيفات

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا فاخرة سوبرلوكس قرب ذاكراون قسط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق 170م 3غرف سوبرلوكس قسط ع10س

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بكومباوند بال باركس ١٣٤ متر اول سكن موقع

    Golden Star Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Bent house + private roof for sale 280m prime loca

    Golden Star Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع