عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في وصلة دهشور الجنوبية

57 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - شقة مميزة في بالم باركس، بالم هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية للبيع في بالم باركس - التوسعة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية للبيع في بالم باركس - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في بالم باركس فرصة نادرة لامتلاك

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بأقل سعر للمتر فيو مفتوح

    Crown Stone Realty logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في بالم باركس – بالم هيلز

    Buyerside logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بسعر مميز في بالم باركس

    Zayed Homes logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م متشطبه فى بالم باركس بمقدم مليون واقساط8س

    متصدر

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م متشطبة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بالم هيلز بمقدم وتقسيط

    Crown Stone Realty logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل في كمبوند بالم باركس بأميز سعر

    Crown Stone Realty logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين متشطبة بجاردن كبيرة -بالم باركس

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م متشطبه فيو حمام سباحه مقدم 850ألف كاش5.7م

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بالم باركس بالم هيلز بأقل مقدم

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن جاهزة بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل من بالم هيلز بجوار نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 2غرف متشطبه بالكامل للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم باركس بأقل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع