عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 21

779 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب ومتسلم بالتكيفات بالم باركس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بيع بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة وبخصم الكاش في بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيو بتشطيب فاخر للبيع في بالم باركس

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م متشطبة في بالم باركس بمقدم 5% وقسط 8 سنين

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع 236متر قي بالم باركس

    Real Vision logo image

3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235 متر استلام فورى بالتقسيط بموقع مميز جدا

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمطبخ وتكيفات ف بالم باركس فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة للبيع بكموند بالم باركس 273م مفروشة

3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا لاند سكيب بسعر أقل من سعر السوق

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ع اعلي تبة جنب نيو جيزة و مدينة الخمائل

    NABAJ logo image

6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع حديقة، بالم باركس، بالم هيلز

    Remax Westway logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو حمام سباحة| بالم باركس| بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مفروش للبيع في بالم باركس

    Guides Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق استديو بالفرش بالم باركس

    I-Move logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق سوبر لوكس بالم باركس

    I-Move logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس للبيع في بالم باركس مساحة الأرض:220

    Crafters Real Estate logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع بأجهزة ووحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة قرب نادى جزيره ادفع1.700.000 اوكاش 16م

    Property Hills... logo image

6

    7

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس للبيع في بالم باركس متشطب

    I-Move logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل فاخر بتشطيب ألترا مودرن بالتكييفات في أكتوبر

    CBE New Homes logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل فاخر بتشطيب ألترا مودرن بالتكييفات في أكتوبر

    CBE New Homes logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ب قسط ل 8 سنين باكثر سعر مميز

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع