عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 27

780 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك فيلا فاخرة للبيع – 208 م²| استلام فوري

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٣٨٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بموقع مميز و اطلالة جميلة

    Real Vision logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شقة متشطبة جاهزة بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ارضى بجاردن 134م بقسط ربع سنوى

    متصدر

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن في بالم بارك ب احسن مكان

    The Way logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لبيع بالمطبخ والاجهزة بالم باركس بالم هيلز

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Parks

    Blocks logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - بالم باركس - بسعر 8,100,000 ج

    Next Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Blocks logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Parks

    Blocks logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في Palm Parks

    Blocks logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٧٠٩٬٥٥٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م+حمام سباحه على وصله دهشور قسط/10س

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    سطح

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف فاخر للبيع في بالم باركس مفروش بالكامل

    The Avenue Properties logo image

1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس٣٥٧م Palm Parks -Palm Hills – تشطيب

    Abrag 2 logo image

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هوس في keeva للبيع موقع متميز 265م

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هوس في keeva للبيع موقع متميز 265م

5

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز بتقسيط7سنوات اقرب استلام

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في Palm Parks | إطلالة حمام سباحة

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨١٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع في بالم باركس في لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس 90م

    Blocks logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع