عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر

22,107 عقارات أخرى
  • قطعة أرض - استوديو للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة ارض 200 فدان بسفنكس الجديدة

    sherwoods property logo image

    طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٨٤٠٬٠٠٠ متر مربع

    ١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام بمساحة 191م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 115م في موقع مميز جدًا بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بالم فيلا – مدينة 6 أكتوبر المساحة: 180 م

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 400م استلام فوري في الشيخ زايد

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بالنسايم موقع مميز

    النسايم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٩٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي175م بجارن فيو مفتوح لقطه في كمباوند تاله

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٩٦٬٧١٥ جنيه

    شقة مميزة 145 متر فيو لاندسكيب باقل سعر

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137م 2 غرفه استلام فوري بمقدم 15% واقساط ع 10س

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند اقمار اقل سعر فاملي هاوس بافضل موقع

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • نيو جيزة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,نيو جيزة
  • 10

    شقة

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين منهم غرفة ماستر باقل مقدم فيو خاص

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 41% امتلك برايم تاون هاوس كورنر ف One33 مقدم0%

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لؤلؤة اكتوبر ب افضل سعر و موقع مميز شقة للبيع

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 156 متر ريسيل فيو ليك ولاند سكيب اقل سعر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف ارضى بجنينه | بحرى بافضل سعر وفيو مفتو

    Circles investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٧٥٬٧١٩ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر
  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ب فيو مميز و ب قسط ل ٧ سنين بسعر رائع

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ب فيو مميز و ب قسط ل ٧ سنين بسعر رائع

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي490 ألف اوكاش18مليون

    Property Hills... logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ب فيو مميز و ب قسط ل ٧ سنين بسعر رائع

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بحديقة خاصة فيو بحري في ماونتن فيو

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ب فيو مميز و ب قسط ل ٧ سنين بسعر رائع

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى قسط ربع سنوى650ألف أو11كاش

    Property Hills... logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ب فيو مميز و ب قسط ل ٧ سنين بسعر رائع

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة