عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 24

780 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم باركس: استمتع بحياة الرفاهية في قلب 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالمطبخ والتكييفات فى بالم باركس

    The Way logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من بالم هيلز الشيخ زايد مول العرب

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في اكثر موقع مميز ب قسط علي 10 سنين

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٣٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطب بالكامل في بالم باركس بالم هيلز

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م متشطبة في بالم هيلز بالم باركس بموقع مميز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل في October Hills 2

    New Avenue Real Estate logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Hussien Farahat logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الآن لامتلاك شقة فاخره بمساحه170متر متشطبه

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في اكثر موقع مميز ب قسط 10 سنين

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالم باركس شقه 90 متر

    Emkan for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو في بالم باركس

    Emkan for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٠٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 235م بالم باركس موقع مميز

    Emkan for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه جدا بالم باركس

    Emkan for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بالم باركس

    Emkan for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في بالم باركس -بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالم باركس 92م 2 غرفة نوم 1 حمام

    Circles investment logo image

2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٢٥٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٣٠ متر استلام متشطب ٢٠٢٧ بسعر مناسب ولقطه

    Circles investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع كمبوند بيراميدز ووك - اكتوبر

    DMG logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بالشيخ زايد بجوار جامعة النيل 108م

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو مميزو ب سعر خاص و قسط يصل ل 9 سنين

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بسعر الشقه في الشيخ زايد علي 10 سنه قسط

    Selection Code logo image

3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة 3 غرف متشطب في بالم باركس تقسيط 8سنوات

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب ف بالم باركس متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع