عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 25

780 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكموبند بالم باركس , بالم هيلز 273م

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٥٨٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ب موقع و سعر مميز و قسط ل 8 سنين

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بالم باركس153م متشطبه سعر لقطه

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم باركس استلام فوري 170م

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاووس ميدل للبيع في كمبوند بالم باركس 360م

3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    2 Bedrooms in palm parks – Palm Hills

    Maskan Consultancy logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بحديقة واسعة في موقع مميز جاهزة للسكن

    CBE New Homes logo image

2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٩٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة شقة فاخره بالشيخ زايد سعرلقطة

    CBE New Homes logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بمساحة واسعة في موقع مميز ب قسط ل 7سنين

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١١٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم هيلز بجانب جولف فيوز

    Inn Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 700,000 وقسط مريح ع10سنين بدون فوائد

    Property Hills... logo image

5

    5

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٦٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في بيراميدز ووك بمساحة 350 متر

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Palm Parks جاهز للسكن فورًا

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم باركس بجوار صوان ليك حسن علام

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م أرضي بجاردن خاصة استلام فوري - بالم باركس

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف بالم باركس متشطبة

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 357 بالتشطيب بالم رباركس الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م الترا سوبر لوكس بالم باركس اكتوبر

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مطبخ تكييفات للبيع في بالم باركس أكتوبر

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع – بالم باركس

    Zayed Homes logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٩٨٬٢٠٠ جنيه

    شقه دايركت علي محور 26 يوليو ب سعر و موقع رائع

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بحمام سباحة علي وصلة دهشور - قسط ع10س

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي المفتاح من بالم هيلز جنب اركان

    Property Hills Star logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع