عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 22

779 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس متشطب للبيع بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند بيراميدز ووك

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالم باركس الدور التاني

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند اكتوبر هيلز استلام فورى فرصه سعر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع في بالم باركس في لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Palm Parks جاهز للسكن فورًا

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة في بالم باركس-التوسعات الشرقية

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة تشطيب فاخر في بالم هيلز بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بأحسن فيو للبيع في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة غرفتين كاملة التشطيب | أقل من سعر السوق

    Najd Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين استلام سنة بجانب نادي الجزيره بمقدم 470 الف

    Selection Code logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام سنة بجانب نادي الجزيره بمقدم 890 الف

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale apartment in westville next to palm parks

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 153م متشطبه استلام فوري فيولاجون

    Bright logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة تشطيب فاخر في بالم هيلز بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو برووف بحري بموقع مميزلاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى للبيع بموقع مميز فى بالم باركس

    The Way logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول استخدام شقة فاخرة متشطب استلام فورى بالم باركس

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز بالم باركس 3 غرف نوم شقة 230 متر مربع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في هضبة بالم هيلز 108 متر

    Crafters Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 3 غرف في بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن مميز بأكتوبر هيلز | مكيف بالكامل | 6 أكتوبر

    Properties-Today.com logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع