Apartments for sale in Hadayek October, page 52

1,407 properties
  • 6

    Apartment

    2,650,000 EGP

    وحدات ناصية في شارع النوادي ارقي لوكيشن في اكتوبر

    M.H. Group logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    170 sqm

    15,588 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    5,100,000 EGP

    Lekfront

    One Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    167 sqm

    30,538 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقه للبيع بسعر مميز جدا بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    100 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,415,000 EGP

    شقه للبيع بموقع مميز بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    105 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,650,000 EGP

    تسهيلات سنتين في المربع الذهبي شقق في شارع النوادي

    M.H. Group logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    165 sqm

    16,060 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,999,999 EGP

    Apartment for sale, super luxurious finishing, RTM

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,249 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند ليك فرونت

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    116 sqm

    27,586 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقة ارضي بجاردن في اميز لوكيشن بتسهيلات سنة

    M.H. Group logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    265 sqm

    8,113 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,853,875 EGP

    امتلك شقتك في افضل لوكيشن داخل كمبواند ليك فرونت .

    One Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    145 sqm

    33,475 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,900,000 EGP

    للبيع شقة الترا سوبر لوكس ليك فرونت حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    147 sqm

    26,530 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة فاخره 120 للبيع كمبوند Address Home استلام سنة

    Baytak. logo image

    Isola, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقه80م مميزة للبيع بكمبوند دجلة بالمز بمقدم240.000

    One Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,850,000 EGP

    شقة للبيع كمبوند Address Home بجوار جامعة زويل

    Baytak. logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    133 sqm

    28,947 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,255,575 EGP

    مساحه 157م فيو مميز بمقدم 404.275بكمبوند ليك فرونت

    One Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    157 sqm

    33,475 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    5,200,000 EGP

    عاين واستلم فوري شقة للبيع بخصم 50% للكاش

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    190 sqm

    27,368 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    5,300,000 EGP

    شقة سوبر لوكس ارضي بجاردن في كمبوند الرحاب سيتي

    Core Real Estate Development logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    126 sqm

    42,063 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,574,000 EGP

    شقه للبيع مع حديقه خاصه في قلب حدائق اكتوبر

    Calma, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    117 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,999,999 EGP

    ببيع شقتي 160م كاملة التشطيب والمرافق استلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,249 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    6,240,000 EGP

    apartment ready to move in luxury compund

    Property Hills Star logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    195 sqm

    32,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,586,400 EGP

    شقة 168متر في كمبوند ليك فرونت في قلب حدايق اكتوبر

    One Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    168 sqm

    27,300 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,999,999 EGP

    عرض استثنائي شقةللبيع فوري كاملة التشطيب فيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,249 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,464,000 EGP

    شقه للبيع مع حديقه خاصه بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    112 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    4,171,000 EGP

    امتلك وحدتك كمبوند بحدائق اكتوبرتقسيط ١٠سنوات

    ابراج العقارية logo image

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    138 sqm

    30,224 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,450,000 EGP

    وحدات في المربع الذهبي شارع النوادي اوبن فيو ميدان

    M.H. Group logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    165 sqm

    14,848 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,400,000 EGP

    2 BR Super Lux Apartment for Sale, Degla Gardens

    MoveIn Egypt logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    30,000 EGP/sqm