Apartments for sale in Hadayek October, page 48

1,407 properties
  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 47 حدايق اكتوبر 155 متر علي الرئيسي

    Italian Neighborhood Road, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    20,769 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    حدايق اكتوبر مسلسل 3 قطعة 803 مساحة 165 م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    17,307 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه 150 متر و 40 متر اوت دور علي شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقتك 205 متر في حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    155 sqm

    18,709 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه 155 متر ي حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    123 sqm

    19,105 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 810 الدور التالت مساحة 155م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    18,181 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    قطعة 75 مسلسل 3 قرعة 2017 مساحة 150م + 120م جاردن.

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقه في المربع الذهبي موقع مميز بجوار شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    18,750 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    قطعه 40 في مسلسل 3 قرعه 2017 نقسيمه مربعه

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه 150 متر و 40 متر اوت دور علي شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,950,000 EGP

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 قطعه 719

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقه في المربع الذهبي خطوات لشارع النوادي والخدمات

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    115 sqm

    18,695 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,587,200 EGP

    للبيع شقه شارع النوادي كمبوند تقسيط مرن في السداد

    Assec Properties logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    110 sqm

    23,520 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي قطعة 47 - 155 م

3

    2

    130 sqm

    20,769 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 47 حدايق اكتوبر 155 متر علي الرئيسي

3

    2

    130 sqm

    20,769 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,999,900 EGP

    Fully finished apartment – contract & move in now

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,249 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    6,240,000 EGP

    Sign & move in now – 195m, north-facing

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    195 sqm

    32,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    8,840,000 EGP

    15% off – 195 sqm, immediate delivery

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    195 sqm

    45,333 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    10,400,000 EGP

    73K/month – Immediate delivery, lagoon view

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    195 sqm

    53,333 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي 170م-مسلسل 3 قرعة 2017

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    22,500 EGP/sqm