Apartments for sale in Hadayek October, page 44

1,407 properties
  • 8

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقه تحفه فى ليك فرونت على البيحره 171م باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    171 sqm

    20,467 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 148م فى كمبوند ليك فرونت حدائق اكتوبر فى تفاوض

    MRG Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    148 sqm

    18,918 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,000,000 EGP

    Apartment for Sale in Ashgar City | Ready To Move

    Aqar Dayem logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    163 sqm

    30,674 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    4,999,999 EGP

    باعلي عائد و اقل سعر شقة للبيع فوري كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,249 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,400,000 EGP

    Apartment for sale, 173 sq m, Hadayek October, Lak

    MRG Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    173 sqm

    19,653 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    7,200,000 EGP

    شقة متشطبة استلام فوري في حدائق اكتوبر

    Beta Greens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    205 sqm

    35,121 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,800,000 EGP

    Prime deal apt 195m Zewail St ready 10y plan 1.8M

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    195 sqm

    9,230 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3 شقه 155 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3 شقه 155 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدايق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,900,000 EGP

    شقة مميزة للبيع كمبوند كنز كمبوند

    Revalo Real Estate logo image

    Kenz, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    177 sqm

    27,683 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    في المربع الذهبي موقع مميز بجوار الخدمات والبوابة

    Italian Neighborhood Road, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,750,000 EGP

    Apartment 203 ready to move open view

    Strive Reality logo image

    Astoria Park, Hadayek October, 6 October City, Giza

    4

    3

    203 sqm

    23,399 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    مساحة الشقة 165 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    17,307 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,550,000 EGP

    شقتك علي رئيسي مسلسل 3 – فيو النهر الاخضر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    16,451 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,550,000 EGP

    شقق في حدائق اكتوبر مساحات من 155 متر و تصل ل 205

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    16,451 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3 شقه 155 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    165 متر - مسلسل 3 المربع الذهبي حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    17,307 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    أخر شقه في العمارة في المربع الذهبي بجوار الخدمات

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    12,903 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    أخر شقه في العمارة بموقع مميز في المربع الذهبي

    Italian Square, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقتك في المربع الذهبي بجوار الخدمات والبوابة

3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    Italian Square, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm