3 bedroom Apartments for sale in Sheikh Zayed City, page 346

8,785 properties
  • 17

    Apartment

    5,586,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 147 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    147 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    5,358,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 141 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    141 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    5,966,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 157 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    157 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    5,510,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 145 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    145 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    5,890,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 155 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    155 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,738,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 151 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    151 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    5,206,000 EGP

    الشيخ زايد شقه137 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    137 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,500,000 EGP

    شقة للبيع كمبوند الخمايل مرحله أولى مميزه دور اول

    El Marwa For Real Estate logo image

    Al Khamayel city, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    170 sqm

    38,235 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,600,000 EGP

    شقة لقطة للبيع في الشيخ زايد الحي السابع 160 متر

    El Marwa For Real Estate logo image

    7th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    160 sqm

    28,750 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    3,360,000 EGP

    Ready to move apartment fully finished Near ZED

    Property Hills... logo image

    Namya West, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    192 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    3,360,000 EGP

    Ready to move apartment fully finished Near ZED

    Property Hills... logo image

    AlKarma Kay, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    192 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    6,004,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 158 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    158 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,434,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 143 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    143 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    5,928,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 156 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    156 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    6,118,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 161 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    161 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,500,000 EGP

    شقة للبيع جنه١ ارضى بحديقه احلى فيو امامى احلى فيو

    El Marwa For Real Estate logo image

    Janna 1, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    150 sqm

    50,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,320,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 140 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    140 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    5,282,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 139 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    139 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    6,042,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 159 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    159 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    6,080,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 160 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,814,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 153 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    153 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,396,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 142 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    142 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    5,244,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 138 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    138 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    5,700,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 150 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    150 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,472,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 144م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    144 sqm

    38,000 EGP/sqm