3 bedroom Apartments for sale in Egypt, page 1995

52,363 properties
  • 25

    Apartment

    3,880,000 EGP

    Fully Finished Apt 194m at the Best Price in Zayed

    Property Hills... logo image

    Village West, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    194 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقه 175متر بالعبور كمبوند جاردينيا 2 فرصه باقل سعر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,979,250 EGP

    شقه بمساحه 145 متر باكثر فيو رائع بالعبور بالتقسيط

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    145 sqm

    20,546 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,895,000 EGP

    ارضي بجاردن129متر باقل مقدم في العبور لوكيشن تحفه

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    129 sqm

    30,193 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,550,000 EGP

    شقه 141متر بكمبوند Okardia بالعبور سعر و فيو تحفه

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    141 sqm

    25,177 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    8,250,000 EGP

    apartment for sale in Banfsaj 5

    Q VISION logo image

    El Banafseg Apartment Buildings, El Banafseg, New Cairo City, Cairo

    3

    2

    185 sqm

    44,594 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,775,000 EGP

    شقه بدون مقدم 125 متر فيو لاندسكيب بالعبور مميزه

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    22,200 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,350,000 EGP

    For sale Laurent (175m) Direct tram .

    Abdel Salam Aref St., Laurent, Hay Sharq, Alexandria

    3

    2

    175 sqm

    42,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,805,000 EGP

    أول مطل بحر | دبل فيس | دمياط الجديدة

    Bonat Al - Ahram logo image

    Beit Al Wattan, New Damietta, Demyat

    3

    2

    155 sqm

    31,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,465,917 EGP

    Apartment for sale in Bloomfields

    Smart Assets Real Estate logo image

    Bloomfields, Mostakbal City Compounds, Mostakbal City - Future City, Cairo

    3

    2

    202 sqm

    17,158 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقة 110 متر استلام فورى جاردينيا 2

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقه125متر استلام فوري بسعر لقطه بجاردينيا 2 العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه بالوكيشن رائع بالعبور كمبوند جاردينيا 135 متر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,979,250 EGP

    شقة 145 متر 3 غرف دور 5 بسعر مميز

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    145 sqm

    20,546 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,525,000 EGP

    شقة 180م للبيع Address Home – شارع النوادي

    Baytak. logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    180 sqm

    25,138 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,979,250 EGP

    شقة 145 متر 3 غرف دور 5 بسعر مميز

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    145 sqm

    20,546 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقه 168متر مساحه هائله بافضل فيو بالعبور باقل مقدم

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    168 sqm

    24,404 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,135,000 EGP

    شقه بمساحه لذيذه 152 متر بجاردن بحري بالعبور مميزه

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    152 sqm

    27,203 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,020,000 EGP

    شقه 140متر رائعه بكمبوند Citalia بدون مقدم بالعبور

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    140 sqm

    21,571 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,635,000 EGP

    شقة 125م 3 غرف واجهه بحري بانوراما المقطم

    sherwoods property logo image

    Mokattam Downtown, Al Hadaba Al Wosta, Mokattam, Cairo

    3

    1

    125 sqm

    37,080 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة للبيع 180 م ميامي (ش اسكندر ابراهيم)

    RE/MAX Avalon logo image

    Iskandar Ibrahim St., Miami, Hay Awal El Montazah, Alexandria

    3

    2

    180 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    5,275,000 EGP

    شقه 207 متر بالعبور مساحه هائله بالتقسيط

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    207 sqm

    25,483 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,033,000 EGP

    امتلك شقتك 138م في كمبوند Ixora – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    138 sqm

    29,224 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    8,275,000 EGP

    شقة للبيع 202 م فى كمبوند صواري ( فيو مفتوح )

    Next Estate logo image

    Sawary, Alexandria Compounds, Alexandria

    3

    3

    202 sqm

    40,965 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,355,250 EGP

    شقة دوبلكس 225 متر + 44 متر جاردن

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    225 sqm

    23,801 EGP/sqm