عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر

2,033 عقارات أخرى
  • 5

    تاون هاوس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز جدا للبيع في بالم هيلز

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مميزه للبيع في Four Seasons Nile Plaza

    Masar Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بجاردن للبيع | إيستاون-استلام فوري

    Premium Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب بالاجهزه جاهز للسكن لافيستا.

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ذا سكوير صبور مفروش

    Prime Company logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • زهرة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5/40/55
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زهرة

    2 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة في مراسي الساحل الشمالي–استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٦٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة: بنتهاوس مفروش بالكامل – ليك فيو ريزيدنس

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١١٠٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ريفا لاجون مراسي

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٠٥٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الجريا بيفرلي هيلز تشطيب الترا مودرن

    plan-B logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا صف اول بحر جاهزة علي السكن علي10سنة

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • وينتر بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dominar Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني بحر تشطيب كامل استلام قريب علي9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا صف اول بحر جاهزة علي السكن وقسط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة علي السكن بمقدم و اقساط فيو بحر ولاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع لافيستا باي إيست | الساحل الشمالي

    Flag square Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر مميز العين السخنه قرية تلال

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكيفات في التجمع باطول نظام سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 5غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكيفات في التجمع باطول نظام سداد

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع العين السخنه قريه تلال ارضي بجاردن

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميزو لفترة محدودة ! بسعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ميفيدا ( اعمار )

    Golden Gates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن فرش فندقي 7 نجوم جميع الغرف ماستر

    Selective logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فاخرة مفروشة 4 غرف + حديقة | المونت

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٧٥٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مراسي ريفا فيوز للبيع بالفرش

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • ووتر كريك دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    1 - 4 غرفة