عقارات مسجلة للبيع في مصر

970 عقارات أخرى
  • 30

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس باطلاله مميزه ب لوكيشن مميز وتشطيب فاخر

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي السابع بجور مدرسه ا

    Ebied Home logo image

    شارع الغواص عبد العزيز شحاتة, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ١٧٠ متر واجهة بشارع محمد فريد

    Good Deals logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 150م بإطلالة على قصر الاتحادية بالكوربة

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عتيقة مميزة 1200 متر للبيع في المعادي

    متصدر

    Malaz RealEstate logo image

    شارع وهيب دوس, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالعفش في المنطقه الاولى مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالحي الأول التجمع الخامس

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع رقم 12, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بارقي اماكن دجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 380 متر سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينة نصر – الحي السابع

    Property Network logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المهندسين تفرعات شارع جامعه الدول فيو

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المهندسين على ميدان راقى تفرعات شارع

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الدقى تفرعات شارع نادى الصيد الرئيسى

    Amwaj logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى شارع جامعه الدول المهندسين شقه شطيب

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع تانى نمره من المركزى

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي اول كورنيش المعادي ( النيل العريض)

    Volume realestate logo image

    شارع كورنيش النيل, الفسطاط ( القاهرة القبطية ), حي مصر القديمة, القاهرة

    4

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٥٤٬٣٨٧ جنيه

    شقه متشطبه استلام السنه الجايه بمقدم25%مع شركة دره

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنطقة التامنة بمدينة نصر

    Mostafa logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمساكن ضباط الماظة شيراتون

    Good Deals logo image

    شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة بحري تطل على جنينة

    Remax 360 logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنطقة التامنة بمدينة نصر

    Mostafa logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس استلام فوري مفروشة بالكامل بالاجهزة

    Roots Development logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٥٠م في ش الزهراء الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الزهراء, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م للبيع في المنطقة السادسة مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع