عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 5

2,033 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٧١٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر مفروشة بالكامل في امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اب تاون كايرو فيلا مستقله

    Country For Real Estate logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢١٠٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية متكاملة للبيع في مصر الجديدة موقع حيوي

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس راقي 243 متر استلام فوري و إطلالة رائعة

    MD Signature logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٠٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كبيرة – دوبلكس بارتفاع مزدوج

    Residia logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس الترا سوبر لوكس استلام فوري في ليان

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل علي اللاجون مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 فيلا فاخرة تشطيب عالي – جولف إكستنشن – ذا كراون

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 فيلا فاخرة تشطيب عالي – جولف إكستنشن – ذا كراون

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • كيو باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Q Developments
    مطروح,العلمين

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في امواج دور اول وثاني وروف خاص 180 متر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أجمل فلل الساحل قريه ستيلا هايتس عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – لوكيشن مميز | القطامية هايتس

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ٢٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش والاجهزه و 2 جراج ومخزن

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دور اول وثاني وروف خاص -الوحده ا

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في الماركت في ستيلا هايتس شاليه120م

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 240 متر استلام فورى ز مفروش بالتكيفات

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ستون بارك-القاهرة الجديدة

    Eastmark logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في عين باي {لاجون}

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر مع أثاث وأجهزة عالية الجودة-افضل سعر

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالفرش للبيع أو للإيجار في ماونتن فيو

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Selection Code logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بالتقسيط استلام فوري باقل سعر فى السوق

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك بإطلالة مباشرة على النيل

    KAMF logo image

    الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٠٣٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 207م 4 غرفه 2 حمام على المريوطية هرم

    Hk Realestate logo image

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • مونتانيا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة