عقارات للبيع في مصر من المالك مباشرة

1,862 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في بلاجيو المستثمرين لقطة

    Sonic For Real-Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون متشطبة للبيع بحمام سباحة في قطامية هيلز

    Sonic For Real-Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة لقطة لقطة فيلات الياسمين 1 دور اول

    Next Level Properties logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٤٨٬٧٦٨ جنيه

    شقة 129م سعر الوحدة أقل من سعر السوق في زيد ويست

    The X Site For Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 من المالك مباشرا متشطبة بالكامل ماونتن فيو

    Pro House logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في الهضبة الوسطي - المقطم - القاهرة
    1

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م المقطم الهضبة الوسطي الحي السادس كم

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه 160 متر في ارقى الاحياء بالهضبه ال

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية بأرقى تشطيب للبيع من المالك مباشرة

    D COMUNITA RE logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B8 دور خامس 165متر فيو السباين

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270م/حى 3 شرق/ارقى الاحياء /متاح اكتر من دور

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٠٬٢٩٢٬٤٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة | ميفيدا فيوز 2 | أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧١٠ متر مربع

    ٢٦٨٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفوري للبيع شقه مميزه بحري بلقرب من البوابه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Laucienda For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B3 دورخامس 135م دورخامس فيو رائع

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقي عليها اقل اقساط من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لثطة شقه البنفسج عمارات خطوات من كارفور

    Smart Location Group logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينة نور بسعر استديو حجز افتتاح فرص

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف جنه اكتوبربفيو غير مجروح جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور متكرر بحري وناصيه بالكامل بفيو لاندسكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الساوث ميد اقل من سعر الشركه ب20 ملي

    Honesty Gate Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ١٥٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر خاص واميز مساحه بالكمبوند 140 م

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ف جنه اكتوبر بحري صريح جاهزه لسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ناصيه ف جنه اكتوبر جاهزه لسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 237متر للبيع زهراء المعادي نادي وادي دجلة.

    Ahmed Yasser Group logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٤ جنيه/متر مربع