عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 7

2,033 عقارات أخرى
  • 29

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل في جرين اسکویر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مفروشه للبيع كمبوند جرين اسکویر 250 م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة مفروشة للبيع في Ghazala Bay

    Hodoud for Real Estate logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالفرش والاجهزه 347م كاش نموذج W

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٧ متر مربع

    ١٣٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • جولز IV

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كلاسيك متشطبة بأقل سعر في السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمارينا 2 فيلا أول صف بحيرة

    الهدى للمقاولات logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٨٧٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن بحمام سباحه برايم لوكيشن للسكن الراقي

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في ماونتن فيو شيل أوت بارك

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في ماونتن فيو شيل أوت بارك

    RE/MAX Everest logo image

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 28

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في سرايات المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا مفروشه علي الجرين بوكيت ف هايد بارك لقطه

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – AZHA توكانا موقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 315م+كابين مفروش فيومميزجدا وبأرخص سعر الان

    متصدر

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس فيو مفتوح البيع بالعفش باقل سعرلساحل

    La Costa For Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 8

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز بحديقة خاصة للبيع مفروش بالكامل

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م للبيع في قلب المهندسين

    Luminera Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 361 متر موقع مميز جدا باقل سعر

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٣٩٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي السكن الراقي افخم فيلا-نموذج Y للبيع

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • ريتش هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي

    1 - 4 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع متشطبه قسط علي 10سنين اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف | تشطيب كامل | الماظة باي

    Good Vibe Homes logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فايا مراسي بفيو على لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف | مفروش بالكامل | ماونتن فيو

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • ووتر واي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة