شقق للبيع في القاهرة, صفحة 35

49,734 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري - بسعر لقطة - حديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 2 –تشطيب على ذوقك وموقع هادئ

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر وبمقدم3% في R8 العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف نوم واجهة فيو مفتوح بالقرب من مدينتى تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ارضي بجاردين

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • فيلدج جاردن قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند فيلدج جاردن القطامية

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار الحي الدبلوماسي بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقه روف استلام فوري متشطبه باسانسيرخاص بلتجمع

    KMG Real Estate logo image

    شارع سليمان الحلبي, البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بالعاصمه في كوين لاند وبتقسيط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام مدينتي بدون مقدم في المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحرى بفيو مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م لقطه للاستثمار في R8 العاصمه بتسهيلات12سنه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر بجوار جنينه مول وعباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف لقطه للبيع بجوار الجامعه البريطانيه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأقل سعر في السوق، على مساحة 200 متر

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيفث سكوير بينتهاوس للبيع بمقدم وأقساط وأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • أيون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٨٣٬٢٧٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ايون

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر مع بالم هيلز بالعاصمة بمقدم 1,5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م للبيع قرب النادي الأهلي بيت الوطن التجمع

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى موقع مميز جدا واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دايركت علي طريق السويس بأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في المربع الذهبي | شقة 164م في الباتيو

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • اتيكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New Plan Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اتيكا

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في مجمع نيو كايرو باتيو بإطلالة

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري للبيع في بالم هيلز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بزهرة العاصمة مرحلة تالتة بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 330م للبيع فيو جاردن كبيرة بجوار جنينة مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد طلعت سالم, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو + جاردن 40م بفيو بحيرة, بحري

    Property Misr logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • ريجنتس سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٨٣٬٤٨٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Dawlia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ساحة ريجنت

    2 - 3 غرفة