شقق للبيع في القاهرة, صفحة 33

49,752 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للسكن على السنترال بارك بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تشطيبات مميزة استلام فوري بسعر مغري

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م في هايد بارك سينترال بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقة للبيع في v-residence كاملة التشطيب

    Element Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى افضل موقع فى التجمع واقساط على 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • اكاسا ميا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٤٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اكاسا ميا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٧٬٩١٢ جنيه

    للبيع شقة بموقع مميز تشطيب كامل بالتجمع- بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن في العاصمة الادارية باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بكمبوند Rock Vera امام هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م أمام هايد بارك بقسط مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في مرحلة بيعت بالكامل

    Remax 360 logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • برج دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في ايست تاون افضل سعر في الماركت

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف (بخصم 51%) من mnhd للبيع فى ذا بترفلاى

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٨٬٤٠٠ جنيه

    موقع مميز للغاية لشقة في بيت الوطن بالقاهرة الجديد

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بسعر لقطه في العاصمه - بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم جاهزة للسكن الان في جايد بارك بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • ماليف

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٩٬٢٦٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Kulture Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بحري واجهتين بسعر الطرح بجوار Zed East

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز متشطبة بالكامل في سوان ليك

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة غرفتين بأقل سعر فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة بأميز لوكيشن وأقل سعر في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٢٢٨٬٤٩١ جنيه

    شقة فريدة في الزمالك - تراس واسع وموقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الصالح ايوب, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • رودس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Plaza Gardens
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رودس

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٩٠٧٬٩٧٢ جنيه

    شقة بجاردن تسليم فوري واخده VIP لوكيشن بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة مفتوحة وسعر مميز

    Gaby's Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه غرفتين دقايق من حي السفارات بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى ب حديقة مميزة جيدا للبيع

    Spade consultancy logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس كورنر للبيع إطلالة بانورامية مع تراس

    Top Homes Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • بارك سايد الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٦٧٬٥٤٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو,بارك سايد الشروق

    3 غرفة