شقق للبيع في القاهرة, صفحة 38

49,734 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف بسعر لقطه فى المقصد بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة إستلام فوري نص تشطيب فيو مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٧٠٬٦٠٠ جنيه

    شقه151مfully finished للبيع فى كمبوند الجار الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة تلت تربع تشطيب جاهزة للاستلام موقع مميز بحري

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • نايل بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بغرفة نانى - استلام فوري فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ليك بارك بأقل من سعر السوق

    Country For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات بجوار سيتي سنتر

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٧٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في مصر الجديدة عمارات المروة

    Z Investments For Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وامتلك الان شقتك بـأقـل سـعـر للمتر بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • الچازي فيرست ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٤٬٧٣٣ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Al Jazi Egypt
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية

• 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في بلومفيلدز إطلالة مميزة على اللاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين بمقدم 2,7 مليون في الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة في باتيو اورو لافيستا

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار النائب العام شقة للبيع اقل سعر متشطبة فوررى

    Step One Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر لقطة 220 متر 3غرف التجمع الخامس نيو

    Property Hills  One logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • لوميا لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٥٬٥٥٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dubai Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,لوميا لاجونز

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات التجمع الخامس 185 متر دور

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فىJADE PARKبالعاصمة بمقدم1,25%

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 178م للبيع في بريفادو استلام فوري فيو النادي

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بقسط شهري=18,750 في العاصمة

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك كمبوند القاهره الجديدة

    Premises logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • وي سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٩٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,دبليو من ووتر وي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف فى كليو على البحيرة متشطبه + اقساط

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتي نوم بأقل سعر في السوق وجاهزة للاستلام

    Premises logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف فى كليو على البحيرة متشطبه + اقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٠ م تشطيب فلكسى جاهزه للاستلام باقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهز للسكن ب0% بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • هوم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٥٬٣٧٩ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هوم ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة