شقق للبيع في القاهرة, صفحة 29

49,734 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه علي النادي مباشرةبماونتن فيو اي سيتي

    Premises logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينه نصر مسجله المنطقه الاولي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيو مفتوح حمام السباحة فيليت V-Residence

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالعاصمه بتقسيط علي اطول فتره سداد

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٨٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • رافي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Captain Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رافي

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة ارضي بجاردن ٣ غرف فيو مميز V-Residence

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة ريسيل في سوديك ايست لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٩٥٬٣٣٨ جنيه

    شقة +حديقه متشطب فى تريو جاردن اقساط حتى٢٠٣٥

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م -غرفتين- للبيع ليك فيو ريزيدنس2

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقه 3 نوم للبيع في بوليفارد بفيو مميز

    4C Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • ايسولا سينترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى اللوتس,ايزولا سنترا

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتقسيط التسليم في عام 2028 في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٧٨٬٥٦٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم واقساط وفيو مميز

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في غرب أرابيلا – التجمع الخامس

    Property Network logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوررى بجاردن متشطبة فى الجولدن اسكوير

    Step One Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز – التجمع الخامس

    Property Network logo image

    شارع 28, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • اوك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٣٣٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,او ايه كى ريزيدنس

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٧٨٬٥٦٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم واقساط وفيو مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٣١٣٬٩٧٤ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل فى موقع مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس 261م بحديقة ومدخل خاص استلام فوري

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٢٠٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع القاهرة الجديدة بجوار الجامعة الأمريكية

    Property Network logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 142م متشطبه استلام فوري تقسيط علي3 سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • الجار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٧٧٬٩٨٤ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Bunyan
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – البنفسج 6، التجمع الخامس

    Property Network logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الباتيو اورو

    Redefine logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    368 ألف + قسط 15 سنـة= فـيو Trible+ لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م2 في كومباوند ديستريكت 5 ,مراكز 3غرف

    Property Network logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بالفرش بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦١٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو فيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,الباتيو فيدا

    استوديو, 2 - 4 غرفة