شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 477

16,058 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر ارضي+جاردن فورى 460ألف قسط كوارتر-توتال16مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م بـ 7مليون كاش امام مطار القاهرة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى مع اشتراك النادى فيو مميز

    Selective logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى أول سكن 900ألف قسط كوارتر-14م كاش

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى أول سكن 900ألف قسط كوارتر-14م كاش

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة أولى إستلام فوري شامل الصيانة موقع مميز

    Selective logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى أول سكن 900ألف قسط كوارتر-14م كاش

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في بالم هيلز فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو | تشطيب كامل | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في بالم هيلز التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٥٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كليو بالم هيلز- تسليم 2027-متشطبة بالكامل

    Selective logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه بفرش فاخر-للبيع في فيليت

    Brokerage Hub logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة بالشويفات مساحة 230 متر ......

    Al Ofok Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1,1 فيو لاندسكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف مع الريدي جروب دقايق من بالم هيلز بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | ازاد كمبوند |بجوار الجامعة الأمريكية

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس موقع مميز 2 اسانير جراج خاص

    Selective logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م فيو مميز متشطب Mountain View iCity

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف 0%مقدم امام مطار القاهرة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقه في روك فيرا التجمع بجوار هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | ازاد كمبوند |بجوار الجامعة الأمريكية

    Darcom for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت-3/4 تشطيب-استلام فورى

    Selective logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه لمحبي الاستثمار بالتجمع وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بالقرب من auc بخصم مميزززز

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع