شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 300

16,199 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩١٦٬٠٤٣ جنيه

    شقة للبيع153م في جايد بفيو راقي أقل سعر في الماركت

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقه متشطبه بالمطبخ وتكيفات للبيع في تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع 156م في جايد بفيو مميز وأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة موقع مميز بحديقة بالتقسيط جاهزة للسكن

    Do estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة - ذا ايكون جاردنز - القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز للبيع في فيليت - سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في ليك فيو متشطبه بالتكييفات

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٣٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 274 م متشطبه في ماونتن فيو هايد بارك

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مقدم واقساط استلام شهور في MV 1.1

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاندسكيب باقل سعر في بالم هيلز

2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي

    Do estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري داخل كمبوند | 230m ڤيو مميز

    The Icon Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فورى فى شقة للبيع فى تاج سيتي جاردن فيو

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 3 غرف نوم فى ذا سكوير 178 م

    Do estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد إيست القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Brokers Hub logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على بحيرة ماجستيك فى ماونتن فيو تشطيب كامل

    Do estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في ماونتن فيو 1.1 فيو لاند سكيب

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيو فاونتين شقه 3 غرف بالباتيو اورو

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند باتيو أورو لافيستا

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع فى كمبوند باتيو اورو استلام فورى

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضى بالتقسيط تشطيب كامل جاهز للسكن

    Do estate logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيولاندسكيب استلام فوري بأقل سعر بالماركت

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 203 م للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٨ جنيه/متر مربع