شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 298

16,199 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 150م أقل سعر في الماركت كمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في سكاي كوندوز سوديك فيو لاند سكيب

    Ninety Two logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب إطلاله كامله على لاندسكيب-8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١١١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فاخر و إطلاله مزدوجه جاهزه استلام الفوري

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز

    متصدر

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 8 سنين-شقه غرفتين بتشطيب فاخر وإطلاله مميزه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تسليم فوري داخل كمبوند بالتجمع الخامس متشطبه !

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز

    متصدر

    Beltone logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٣٬٦٥٦ جنيه

    شقة لقطة 168م, بأفضل سعر, كمبوند تاج سيتي بالتجمع

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128م بسعر لقطة وبجاردن في كمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة - بموقع مميز جدا - وبأقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٢١٧ جنيه

    شقة 168م أقل سعر في الماركت بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 122م, سعر لقطة, كمبوند تاج سيتي بالتجمع

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 145م بأقل سعر في كمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره جاهزه للاستلام فوري بإطلاله مائيه مميزه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤١٥٬٧٠٥ جنيه

    شقة 156م سعر لقطة ومكان مميز بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٢٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ديستريكت 5

    متصدر

    Beltone logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متاحه للبيع داخل أزاد كمبوند موقع متميز

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 100م بأقل سعر وافضل مكان في تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل باتيو أورو بمساحة مميزة

    Ninety Two logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م أقل سعر في الماركت بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم بسيط - شقه تشطيب فاخر و إطلاله لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بموقع مميز و إطلاله مزدوجه للاستلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩١٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تسليم فوري داخل كمبوند بالتجمع الخامس متشطبه

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع