شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 160

16,283 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع سطح - موقع مميز للغاية - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن على لاند سكيب وحمام سباحة بأقل سعر

    West Field logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة234متر متشطبة بالفرش لوكيشن متميز في ليك فيو

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣١٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه181م اوبن فيو في سوديك فوري جاهزه علي السكن

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٧٦٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 3 غرف للبيع داخل أزاد ريزيدنس -موقع مميز

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٣٬٤٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م دابل فيو عليpool استلام فوري متشطبه فيليت

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٦٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تقسيط ريسيل بموقع مميز بأقل سعر في تريو جاردنز

    West Field logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه استلام فوري ف ايستاون سوديك التجمع

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210متر تشطيب هاني سعد بحمام سباحة خاص- ليك فيو

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة جاهزة للسكن فيو مفتوح|تكيفات

    Mr .Estates logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه 133م فى تاج سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز دايركت ڤيو لاجون بحري صريح بسعر خاص

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - مع سطح - أقساط مرنة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه كورنر استلام فوري متشطبه دابل فيو بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للمعيشه في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب جاردن 214 م بمدخل خاص متشطبه سوبر لوكس

    West Field logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بجوار الجامعة الامريكية

    Mr .Estates logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - باقل سعر في الماركت

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 2 غرفه متاحه للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Ninety Two logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بلوكيشن متميز اقل سعر

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٧٦٢٬٩٧٢ جنيه

    شقه باقل سعر استلام فوري ف ايستاون سوديك التجمع

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة لوكس+الفرش بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٨٬٩٩٦ جنيه

    فرصة مميزة في Eastown بسعر قوي

استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٨ جنيه/متر مربع