شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 154

16,283 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٣٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل من سعر الماركت بموقع مميز

    متصدر

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للاستلام في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت وأميز موقع

    why solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة + دريسنج | 144م | ليك فيو ريزيدنس

    NIFE Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لن يتتكرر و استلام فوري شقه تشطيب High-End !!

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع بالمطبخ في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر و أميز موقع -بها تشطيبات

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة دور كامل في ماونتن فيو هايد بارك - التج

    sms for RealEstate logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بتشطيب فاخر في ماونتن فيو هايد بارك

    sms for RealEstate logo image

2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000 بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالمطبخ في باتيو أورو

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م بجاردن للبيع - تشطيب كامل - فيو مميز

    Brick Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي ام في بارك شقة للبيع

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف مفروشه للبيع في ايستاون فيو لاندسكيب

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع متشطبة بالكامل, بالم هيلز نيو كايرو

    I-Zone logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام على ووتر فيو في باتيو أورو

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع تشطيب الترا مودرن - فيو بالم هيلز

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لؤلؤةالتجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة | كورنر على ووتر فيو في باتيو أورو

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 165م استلام فوري-متشطبه فيوclubاي سيتي

    Bright logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع بالمطبخ والتكيفات في ايستاون

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م - برايم لوكيشن - نصف تشطيب

    Brick Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 176م - جاهزة للسكن - متشطبة بالكامل

    Brick Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن مطبخ وتكييفات للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٧٩٬٩٨٠ جنيه

    ريسيل بسعر خاص وقابل للتفاوض من المالك المباشر

    Property Group logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٩٩ جنيه/متر مربع