تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس

145 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر باقل سعر و اميز لوكيشن في ازار 2

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر تاون هاوس استلام فورى سوان ليك

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٩٤٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام فوري لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تاون هاوس بمقدم 5% واقساط - ديار القطريه

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بمقدم 5% واقساط - ديار القطريه

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • ازار ليجيسى

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار ليجاسي

    5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا277م كورنر واخده فيو VIP دقائق منAUC بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر في موقع متميز في فيليت

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دولكس بحديقه استلام فوري مع جراج

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى جيت تاون هاوس كورنر للبيع فيو لاند سكيب وبحرى

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بحري 5 غرف في كمبوند سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا للبيع بمقدم أميز لوكيشن في ذا وندر مارك

    LevelA logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى أزار لوكيشن مميز

    KAMF logo image

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز مقدم مليون قسط 10س كاش23م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز مقدم مليون قسط 10س كاش23م

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب مودرن بسعر مميز في ڤيليت

    Eviča logo image

5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185 متر فى ازار 2 القاهره الجديده

    متصدر

    Conquer Properties logo image

5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديستريكت 5 تاون هاوس للبيع استلام فورى التجمع.

    Sedra Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر استلام فوري فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس كورنر في اميز لوكيشن بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

5

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ٨٣٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر - موقع مميز - جاهز للسكن

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل بكمبوند لي روا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص تاون هاوس كورنر فى ليان للبيع

    Spade consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بالقسط بأرخص سعر في ستون بارك

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع