تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في ميفيدا

4 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز مقدم مليون قسط 10س كاش23م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بميفيدا بإطلالة مميزة وفرصة استثمار

    Apex Real Estate logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا 330م بفيو landscape في سعادة

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع