تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 6

145 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في لي روا التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه استلام فوري بحري | اقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل تاون هاوس تشطيب فاخر جدا أستلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية تاون هاوس بالتجمع الخامس موقع وسعر مميز

    Al Fanar Development and project management logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر تاون هاوس بتقسيمة واسعه من الداخل بسعر لقطة

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بسعر مغري استلام فوري بقسط 3 سنين

    IRTKAZ logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري في ازار 2 بموقع متميز

    Premises logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ليان – جاهز للاستلام

    Capital Lords Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند أزار استلام فورى

    Aqar Share logo image

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه استلام فوري بحري | اقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٣٣٦٬٠٤٦ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ماونتن فيو 3 التجمع

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل من سعر الماركت تاون هاوس في ازار 4 غرف .

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ازار استلام فوري ريسيل دابل فيو 4 غرف

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Aqar Share logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في أزار إنفينيتي – القاهرة

    Capital Lords Real Estate logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاونهاوس كورنور 258 متر بأرض 271 متر بحري

    ARC Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس كورنور 258 متر استلام فوري بحري

    ARC Investments logo image

5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاونهاوس كورنور 258 متر استلام فوري بحري فيو

    ARC Investments logo image

5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاونهاوس كورنور 258 متر استلام فوري فيو مميز

    ARC Investments logo image

5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاونهاوس كورنور 258 متر استلام فوري بحري

    ARC Investments logo image

5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع