تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 2

145 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع في كمبوند أزار اقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كورنر تاون هاوس للبيع بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للمعاينة فى التجمع الخامس بجوار ميفيدا

    Selection Code logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري تاون هاوس كورنر للبيع ف بالم هيلز التجمع

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع ريسيل باقل من سعر السوق لقطه

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    5 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر فيو لاندسكيب في أزار 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و احسن فيو تاون ميدل سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في ليان – موقع مميز بسعر مغرى جدا

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري -برايم لوكيشن-تشطيب مودرن-دبل فيو-بحري

    Spade consultancy logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٠١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و احسن فيو تاون كورنر سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ازار

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار

    5 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قطامية اكستنشن-تاونهاوس كورنر 280م للبيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري سوان ليك ريزيدانس

    متصدر

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ​​للبيع في أزار 1 بحري مش مجروح

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بحري view green sp

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في ديستريكت 5 | موقع مميز

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • لي روا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليس رويز

    5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام فوري موقع متميز وبحري

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري تشطيب مميز و ڨيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فالسوق تاون هاوس ميدل مميز في ازار التجمع

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فالسوق تاون هاوس ميدل مميز في ازار التجمع

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت تاون فيلا ٤ غرف فيو لاندسكيب بخصم خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٧٦٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو كلوب هاوس استلام فوري

    Makanak Investments logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تاون هاوس 281م بإطلالة لاجون وحديقة مميزة

    Aqar Misr logo image

5

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في سوان ليك فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كواترو فيو مفتوح بمدخل وحديقة خاصة 254متر

    MD Signature logo image

5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 267 متر تشطيب كامل بالفرش استلام فوري

    MD Signature logo image

5

    6

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٠٨٢ جنيه/متر مربع