تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في تريو

4 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للمعاينة فى التجمع الخامس بجوار ميفيدا

    Selection Code logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون هاوس بمقدم 5٪ علي 9 سنين تسليم سنه

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 5 غرف بخصم 40% او تقسيط علي 10 سنين تريو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

5

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٤٤٬٤٤٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز متشطب بالكامل فى تريو جاردنز

    Platinum Properties logo image

5

    5

    ٢٤١ متر مربع

    ١٢٤٬٦٦٥ جنيه/متر مربع