عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 6

17,100 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو لشقة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باقساط علي 8 سنوات بكمبوند فيفث سكوير متشط

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز فى فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة 215م للبيع في كمباوند الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٤٤م فيو علي اللاندسكيب للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • سولانا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولانا ايست

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Stone Park – جاردن كبير استلام فوري

    متصدر

    Mr .Estates logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيمة و موقع بإطلالة علي اكبر حديقة سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى كمبوند فيفث سكوير المراسم

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه روف في زيد ايست متشطب لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة برووف تشطيب كامل و افضل موقع ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • ليك فيو ريزدنس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    El Hazek Construction
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليك فيو ريزدنس 2

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر ميتفوتش لسرعة البيع بالتجمع الخامس

    متصدر

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز في ماونتن فيو - استلام فوري - بسعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأميز لوكيشن باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Empire real estate and investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز دار مصر القرنفل - امام سوق الرحاب الشرقى

    AMG. logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بسعر خيالي فيو حمام سباحة

    متصدر

    Mr .Estates logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من السوق لقطة و موقع مميز - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بأفضل تقسيمه قسط ع10سنين ف التجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 149 مترمتشطبة بالكامل الترا سوبر لوكس

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق بينتهاوس بيع فى المراسم

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في فيلا داخل سوديك بمقدم بسيط 5% لاول مره!!

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط وقسط يصل الي 10 سنين مع اقرب استلام !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استاند الون اقل سعر واقل مقدم بالتجمع الخامس

    متصدر

    Mr .Estates logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر اخر فيلا باطلاله لاجون علي 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر اخر دوبليكس باطلاله لاجون علي10سنين!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر اخر فيلا باطلاله لاجون علي 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ايلين ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٣٩٬٢٤١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,مجمع إلين

    1 - 3 غرفة