عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 2

17,100 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى ذا فيو بجانب الجامعة الأمريكية

    Property  Hills. logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى القرنفلل9 التجمع متشطبة بالكامل

    S signature logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فورى شقة متشطبة فى أزاد بجانب AUC وإيست تاون

    Property  Hills. logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه استلام فوري في تاج سلطان تحميل قديم

    S signature logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    S signature logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٩٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – تصميم مميز ريسيل

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك ريسيل

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقتك في لوكيشن مميز بسعر مميز

    Apart Real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 967م بتمر حنة 2 قابلة للتجزئة

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٩٦٧ متر مربع

    ٤٣٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٣غرف تشطيب كامل موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • سيليكشن تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على بعد 500 م من النادي الاهلي شقة بجاردن 115م

    Smartex logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 220م بسعر خصم الكاش في كمبوند ذا كريست

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 190م بسعر مميز فى كمبوند ذا كريست التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس 3 غرف نوم - متشطب - استلام 12 شهر

    Towers Map logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف نوم لوكيشن مميز في ليك فيو 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • ستون هيلز من رويا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ٧ مليون استلم الان ٣ غرف بحديقة تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 215م في موقع مميز في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة استلام فوري - بموقع مميز باقل سعر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاندسكيب فيو بالتكييفات - فيفث سكوير المراسم

    Rank For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بإطلالة مميزة - افضل سعر و تقسيمة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • ايسولا كواترو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    3 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند ذا كريست القاهرة الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند ذا كريست The Crest باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172 م بالمطبخ والتكييفات بالمراسم - موقع مميز

    East wing logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبلكس -بحديقة- موقع مميز للغاية

    Remax The Address logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة استلام فوري أمام AUC مقدم وأقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • روك فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤١٬٧٣٤ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,روك فيرا

    استوديو, 3 غرفة