عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 4

17,100 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر - موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٧٠٣٬٧٥٢ جنيه

    دوبلكس بحديقة كورنر متشطب بالمطبخ والتكييفات للبيع

    East wing logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬١٥٧٬٦١٧ جنيه

    بأقل من سعر السوق - تاون هاوس كورنر متشطب - بأقساط

    East wing logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر - موقع متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 باقل من سعر السوق

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • إيدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Ark Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ايدج

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جايد – مساحة مميزة وحديقة خاصة

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى زيد ايست -متشطب بالتكييفات-استلام فورى

    East wing logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١١٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – مساحة مميزة وسعر

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف تاج سيتي مساحة مميزة باقل من سعر السوق

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط في أفضل مناطق بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • ياردين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٦٬٢٥٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ياردين

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في تاج سيتي ٣ غرف استلام فوري احسن موقع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل -باتيو أورو- استلام فورى - 3غرف

    East wing logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة في كومباوند City gate phase Sapphire

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون تاج سيتي بسعر لقطه موقع مميز جداً اكبر حديقة

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 م استلام فورى بباتيو اوروا لافيستا للبيع

    East wing logo image

3

    1

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    3 - 6 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تحت سعر السوق إطلالة على لاند سكيب موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 م تطلى على لاندسكيب ونافورة استلام فورى

    East wing logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقظة سقة 3 غرف نوم إستلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٦٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مش هتتعوض تاني بالسعر دا استلام فوري

    Mr .Estates logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة شقة 3غرف تشطيب كامل بالمطبخ والدريسنج

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • مون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٦٤٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير,مون ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٤٢٥ جنيه

    امتلك الآن قبل زيادة الأسعار في بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة ستون ريزيدنس فيو لاندسكيب مباشره

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون 360 متر كمبوند بالم هيلز

    Property Hills  One logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164متر متشطبة فورى فى الباتيو اورو اقل سعر

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة باقل مقدم 16مترمتشطبه3 غرف

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • ذا إميرالد كولكشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 - 4 غرفة