شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 11

12,032 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري قسط ع سنتين ع الفيو زون الحي الثانى

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢١٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 216م في ماونتن فيو هايد بارك فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٢٢٬٧٨٢ جنيه

    كاملة التشطيب بفيو على الجاردن مع أمن على مدار

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع استلام فوري بسعر قابل للتفاوض

    Global Hills logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٥٪ قسط على ١٠ سنوات في قلب التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • ذا أيكون جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بيت الوطن بحديقة وتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3 غرف بالمراسم التجمع الخامس

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه80%متشطب دبل ڤيو مفتوح علي لاندسكيب وحمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في إيستاون

    Treasure Real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن اقل سعر متر 19,000 تقسيط حتى 72 شهر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارسلي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في إيستاون سوديك

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فاميلي هاوس في موقع متميز بجنينه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جايد متشطبة سوبر لوكس بحري بفيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ڤيو مميز على حديقه اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في إيستاون

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • ديچار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديجار

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر استلام فوري تشطيب كامل ڤيو حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى موقع متميز فيو على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستون ريزيدنس بفيو مفتوح على البول واللاندسكيب

    clear scope logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 210 متر برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • ريفالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 70
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفالى

    3 غرفة

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في كمبوندات التجمع الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بالتجمع في لفضل كمبوند 177م امامية

    متصدر

    Golden Future International logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري 150 م بالمطبخ

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المراسم برايم لوكيشن استلام فوري 165 م

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مييزه 207م 3غرف بأفضل فيو بالمراسم فيفث سكوير

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تاج سلطان 3 غرف تشطيب كامل

    NIFE Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع