شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 7

12,032 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز مباشر على اللاندسكيب وفيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ٣ غرف نوم تشطيب كامل ١٧١ متر

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بافضل سعر بالماركت

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز جدًا بفيو على بوكيت واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل ٣ غرف موقع مميز باتيو اورو

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • تريو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٦٤٧٬٤٠٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تريو

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في زد ايست متشطبه بالتكيفات و مطابخ

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس في ماونتن فيو – كاملة التشطيب

    Beltone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوار متشطبة بالفرش والاجهزه بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً في لافيستا (باتيو أورو) | بسعر مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • ريجنتس سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٩٠٬٦٨٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Dawlia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ساحة ريجنت

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في الحي الثالث التجمع الخامس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 185م ف تاج سيتي استلام فورى بفيو لاجون

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن بمقدم30%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسرعه اخر شقه 3غرف 168م ف تاج سيتي امام كمبينسكي

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتقسيط في اللاجون اي سيتي

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو هايد بارك

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع حيوي - استلام فوري بأقل اقساط - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع جاهزة لاستلام في سوديك فيليت+aCs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و سعر شقة 3 غرف نوم موقع مميز استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز في ماونتن فيو - استلام فوري - بسعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب حديث بالكامل— استلام فوري -موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • دي باركس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م بخصم 50% امام مطار القاهرة

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش في ليك فيو

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بلوكيشن مميز في زيد ايست (محدودة)

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت بارك فيو أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاندسكيب فيو تشطيب أونر أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا لارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٢٧٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tamayoz Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكن اللارك

    3 غرفة