شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 12

12,028 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستون ريزيدنس بفيو مفتوح على البول واللاندسكيب

    clear scope logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 210 متر برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في كمبوندات التجمع الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بالتجمع في لفضل كمبوند 177م امامية

    متصدر

    Golden Future International logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري 150 م بالمطبخ

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المراسم برايم لوكيشن استلام فوري 165 م

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مييزه 207م 3غرف بأفضل فيو بالمراسم فيفث سكوير

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تاج سلطان 3 غرف تشطيب كامل

    NIFE Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت- برايم لوكيشن-اوبن فيو- بحري

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و الدريسينج استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر | شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 إكستنشن

    Beltone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا بلاتو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٨٣ جنيه

    شقه 176 متر متشطبه بالكامل لوكيشن لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 25% تشطيب كامل+ تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في التجمع استلم شقة 3غرف برايم فيو في ستون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٤٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل في فيو علي حديقه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-متشطبه -تكيفات-دايركت فيو-مقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,جايد ريزيدنس

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-بحري-الاقل سعر في الماركت-اوبن فيو-

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | مودرن | مفروش | ليك فيو ريزيدنس

    Darcom for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 25% تشطيب كامل+ تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف دور ثانى على لاندسكيب فى المراسم

    Trends Real Estate Egypt logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دار مصر القرنفل - دور أرضي - موقع م

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • فيليت كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,فيليت

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٨٥ جنيه

    برايم لوكيشن-متشطبه -تكيفات-دايركت فيو-مقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة في الاجون فيو رائع ماونتن فيو اي سيتي الت

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بأفضل سعر في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حى 3\4 التجمع الخامس قريبه من الخدمات

    D COMUNITA RE logo image

    شارع 155, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع