شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 15

12,028 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم استلام فوري موقع مميز

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في District 5 – NHD Apartments

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧١٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 3 غرف نوم في موقع متمبيز فى جايد

    متصدر

    Do estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور شقة متشطبة بفيو water feature اقساط6س

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو للبيع تشطيب كامل استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • قطامية كريكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قطامية كريكس

    3 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي | شقة لقطة في كمبوند جايد(Jayd)

    The Homies logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام خلال 3 شهور بالتقسيط فى جايد

    متصدر

    Do estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الحي الأول - التجمع الخامس - موقع

    D COMUNITA RE logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري ريسيل في ماونتن فيو اي سيتي

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • بروميناد القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بروميناد القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | ازاد كمبوند |بجوار الجامعة الأمريكية

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة دور اول استلام فوري تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند ايستاون فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٥٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في ديستركت 5 شقة بفيو مفتوح و اقساط 7

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى بجاردن قريبة من شارع النوادى التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أمورادا القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,أمورادا القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ذا سكوير قلب التجمع

    Global Hills logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير استلام فوري

    Global Hills logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي، تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر واى ذا فيو شقة ١٩٨ متشطبة على التسعين مباشرة.

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز تشطيب كامل جاهز للاستلام

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • سيفورا هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيفورا هايتس

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر واى ذا فيو شقة ١٩٨ متر للبيع على التسعين....

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر واى ذا فيو شقة ١٩٨ متر للبيع على ليك متشطبة.

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز و موقع مميز ماونتن فيو

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكشين المشروع مميز جدا و مساحه كبيره وسعر لقطه

3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في سوديك بمساحه كبيره و فيو مميز

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٠٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • كيندا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كندا

    3 غرفة