شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 16

12,028 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Treasure Real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شقة 3غرف متشطبة فوري ريسيل في المراسم

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٨٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط جاهزة للسكن فى تاج سيتى

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بالفرش تشطيب مميز فى التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م للبيع متشطبة بالفرش و الاجهزة استلام فوري

    متصدر

    GCR Developments logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية | شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للبيع بسعر مميز وباطلاله مميزه في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيو مفتوح استلام فوري

    Global Hills logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ذا سكوير اقل من سعر السوق بسعر لقطه

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه للبيع في ذا سكوير تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع واجهه ع شارع رئيسى بيت الوطن الحي الرابع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ذا سكوير على فيو مفتوح للبحيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة سوبر لوكس مفروشة بالكامل بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق شقه في موقع متميز بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقه ١٦٨م للبيع ذا سكوير بفيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.000.000بالقرب AUCمع لافيستا الباتيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل راقى جدا 210 متر فى ذا سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع فيو مفتوح في اي سيتي

    Global Hills logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل موقع مميز مع تكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه راقيه للبيع بالمطبخ في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط للبيع في فيليت سوديك موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فاخر بالمطبخ والتكييفات في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٤٥م للبيع في كمبوند إيستاون ريزيدنس

    Do estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات امام AUC بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من التسعين بقلب التجمع شقه بحري بدور متكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع