شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 8

12,026 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد ليك ديستريكت أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٣١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بالتقسيط في باتيو أورو الجولدن سكوير | فوري

    متصدر

    Aqarpedia For Resale logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد فيو مفتوح تشطيب كامل لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقه 152م استلم فورى ودبل فيو و دور متكرر

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالباتيو اورو بحري ع فيو

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو اى سيتي القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٠١٬٨٢٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بموقع مميز - سعر لقطة استلام فوري ٤ غرف

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه متشطبة 3 غرف استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى بمقدم و اقساط بتاج سيتي

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بجاردن اقل من سعر الماركت-موقع مميز

    متصدر

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع علي بحيرة ٣ غرف باقل مقدم و اقساط 2031

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • ليك فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Hazek Construction
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لايك فيو ريزيدنس

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة قسط 12سنه

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 متر للبيع فيو لاندسكيب في سكاي كوندوز

    East New Cairo logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو التجمع | موقع "بريم"

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأفضل سعر في السوق

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو دايركت علي الحديقة شقة 200 متر وجاردن 100 متر

    MD Signature logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • نول

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Kleek Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نول

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 182 استلم فورى ودبل فيو

    ERE logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن عاللاجون مباشرة ريسيل/تقسيط ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة تشطيب كامل موقع مميز ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فوري في جايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات باقل من سعر الشركه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • سيلفيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٩٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند سيلفيا

    3 غرفة

  • 25

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقة ٣ غرف تشطيب كامل موقع مميز احسن سعر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في فيفث سكوير

    New Capital Home. logo image

3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في The View Waterway -205 م

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف برايم لوكيشن استلام فوري

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول - استلام فوري - متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 7

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو 7

    3 غرفة