عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 47

5,482 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر للبيع في الماظة بافضل لوكيشن وسعر

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٤٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر دوبلكس بالفرش استلام فوري في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١١٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوسن للبيع – مارينا 7، الساحل الشمالي

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مجهز بالكامل للبيع - في ادريس جولف - مراسي

    Properties-Today.com logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فى كاتانيا مراسى يطب علي حمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٧٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تلال الساحل الشمالي يري البحر استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف استلام فوري قسط علي 10 سنين فيو بحر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه دور ارضي في سيزر سوديك متشطب بالفرش

    The Way logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٦ الساحل الشمالى تانى صف بحيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في قلب مازارين في العلمين تشطيب كامل بالفرش

    The Way logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بفيو علي البحر مجهز بالكامل من لا فيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا- الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين على البحر مباشرة بمقدم370الف بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر في موقع مميز ومفروش بالكامل للبيع

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالعفش و التكيفات فيو على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع صف أول قنال في مراسي مارينا1 موقع مميز

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اوجامى من سوديك صف الأول من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ٣٢٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات للبيع مراسي الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه بحري متشطب بالفرش في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع