عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 50

5,482 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو على لايك و جولف شاليه فى بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر الماركت شاليه للبيع فى فيردي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع فى فيردي مراسي باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 6 – فرصة مميزة دوبلكس بحري

    Dark Real estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 2 شقة مميزة بموقع ممتاز

    Dark Real estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مارينا 4 شاليه أول علوي

    Dark Real estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع – مارينا 7 اول صف على البحيرة الرملية

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 2 شاليه أرضي 120م مميز بجنينة

    Dark Real estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3 غرف فيو على البحر بالكامل استلام فوري للبيع

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على لاجون بالكامل بقسط12سنه

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٩٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بلكامل بقسط12سنه

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٩٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر بقسط 12 سنه فقط .

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحر من الطابق الأرضي، تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا سيدى عبد الرحمن فيلا للبيع 5 غرف مفروشة

    Triple S Real Estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن دبل فيو تشطيب كامل بدون مقدم وقسط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شالية ديركت لاجون بحري تشطيب علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بجر تشطيب كامل بمقدم 5% علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر\لاجون تشطيب كامل بمقدم 5% علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٦ اول صف بحيرة رمليه حمام سباحة

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م بالفرش والاجهزة بالداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شاليه بتشطيب سوبر لوكس بفيو مباشر ع البحر

    Impact Investments logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشيل-فيلا ستاندالون550مفروشة بالكامل بحمام سباحة

    YaKan Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٠٥٬٨٤٢ جنيه

    شاليه للبيع فيو لاجون 110 متر دور اول متشطب

    Triple S Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية تشطيب فندقي ف Dose الساحل دبل فيو بحر ولاجون

    Impact Investments logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٤٥ جنيه/متر مربع