عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 43

5,482 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديويلينج بفرش جديد موقع متميز جدا

    Premises logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية-٣غرف نوم- قريبة من البحر مفروشة بالكامل

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش 2نوم بمساحة 108 متر مع رووف 108 متر

    Country For Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه فى هاسيندا باى مساحه 332 م تشطيب راقي

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق- تاون هاوس اطلالة علي البحر مفروش

    Remax The Address logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣ غرف جاهز للسكن موقع متميز الساحل الشما

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 118 متر تشطيب كامل + مكيفات + مارباي - رأس ا

    Egypt Best Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٥٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 99 متر إطلالة على البحر غرفة نوم 0% 9Y |

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه | 157 متر 3 غرف تشطيب كامل + مكيفات مارباي

    Egypt Best Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٩١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 198 متر 3 غرف تشطيب كامل + مكيفات + مراسم

    Egypt Best Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 175 متر تشطيب كامل 10 سنوات أزها |

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 200 متر 3 غرف تشطيب كامل + مكيفات 5% 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا مجهزه ومفروشه بالكامل للببع - مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع حديقة للبيع – مطل على حمام السباحة

    Beltone logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في مراسي جريك

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سنيور شاليه روف اول صف جولف - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة للبيع – مفروش بالكامل و جاهز للاستلام

    Beltone logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة للبيع – مفروش بالكامل

    Beltone logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف للبيع في راس الحكمة – مفروش بالكامل

    Beltone logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري مفروش بالكامل بوول فيو

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ارضي بجنينة للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متاحة للبيع في قرية امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي بموقع مميز

    AK Circle logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه سى فيو بتشطيب كامل من mercon

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس ف ماونتن فيوالساحل الشمالى يرى البحر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع