عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 38

5,482 عقارات أخرى
  • 2

    شاليه

    ١٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مراسي جريك

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس متشطب بالفرش على أعلى تبة ف الساحل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري للبيع برووف و مفروش بالكامل في سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي 3غرف افضل اطلاله علي حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فيلا بحمام سباحة خاص - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • القطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٥٦٦٬٤٢٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة

    3 - 7+ غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شاليه استلام فوري ومفروش على بول

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل في لافيستا باي ايست يرى البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground chalet 144 m for sale in amwaj

    Tasweeq For Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٥٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري ريسيل استلام قريب متشطب بالتكييفات

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه ارضي بجنينه كبيره سي فيو مفروش وجاهز

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • ذا كريبس جيفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا كريبس جيفيرا

• 12

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف في أمواج في فيو علي البحر مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع صف اول علي البحر 6 غرف مفروشه في امواچ

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش يطل على البحر و حمام السباحه

    متصدر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في ليا امام حمام السباحة مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٩١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٧٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مراسي بلانكا

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٧٧٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • بورتو كروز العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,بورتو كروز العلمين

    2 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو فيلا للبيع في سي شيل الساحل الشمالي

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول بحر - استلام فوري - تشطيب كامل بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع (مينا 4) 140 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مينا 4, مينا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع ارض 1150م نصف فرش بحمام سباحة خاص

    The Way logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن وفيو حمام سباحة استلام 2026

    Corporate Deals logo image

    ذا كريبس جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • بو ساندس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Maxim Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بو ساندس

    2 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بحديقة تلال الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين متشطب ومفروش | بجريك | خطوات للبحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه صف اول على البحر تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش مع الأجهزة في مراسي على حمام سباحة

    Do estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٨١٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ١٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • ليفير العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,ليفير العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 4 غرفة