عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 36

5,482 عقارات أخرى
  • 19

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو مميز على البحر بقسط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٩١٢٬٤٠٠ جنيه

    سيشور شاليه دور أول للبيع موقع مميز

    Triple S Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٥٨٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى تري البحر متشطبه و مفروشه تاني صف بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٧١٢ متر مربع

    ٥٥٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا باي شاليه موقع مميز مفروش بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • سيزن

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alqamzi
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سيزين

    2 - 6 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول علي حمام سباحة للبيع في هاسيندا باي

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٥٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه متشطب بالفرش فيو بحر مقدم 5% ب فوكا باي

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي استلام فوري راس الحكمة.

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سيشيل شاليه مفروش بالكامل ( هورايزون )

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن بإطلالة على المسبح للبيع

    Redefine logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • سانتوريني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,سانتوريني

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٥١٬٠٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع الماظة باي مفروشة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٦٤٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في هاسيندا باي سيدي عبدالرحمن

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجنينة مفروش مع مكيفات في مراسي كاتانيا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع الماظة باي مفروشة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Amwaj North Coast –

    sms for RealEstate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روزانا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,روزانا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي بنص ثمنه -فيو بحر مفروش بحري صريح

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٤٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في مارينا 6 – نموذج 165 دور ثاني

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • منزل مزدوج - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في مراسي - سيدي عبد الرحمن - الساحل الشمالي
    1

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيردي مراسي

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول بحر مفروش بالتقسيط في الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% شقة فندقية متشطبة بالكامل فيو لاجون ف فوكا

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • تاي باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    الساحل الشمالي,تاي باي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحسن سعر توين فيلا 4غرف ديبلو ماونتن فيو فرش فاخر

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف متشطب و مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مفروشه بالمطبخ ٦ غرف

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٥٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين متشطبة بالفرش استلام فوري/ريسيل-هاسيندا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٧٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة(مطبخ-تكييفات-فرش) بخصم كبير 40%

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • سولت

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩١٧٬٥٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سالت

    1 - 5 غرفة