عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 22

5,476 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 85 متر مفروش بالكامل للبيع استلام فوري

    I-Move logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سي شيل سيدي عبد الرحمن

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا ٢ أول صف بحيرة وثاني صف بحر

    Dark Real estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا ٢ شاليه أرضي نموذج داليا

    Dark Real estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمارينا 7 اول صف بحيرة

    الهدى للمقاولات logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شماسي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SERAC Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,شماسي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه هاسيندا باي دوبلكس تكمله اقساط للبيع بالفرش

    Property Hills  One logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فندقي في مارينا ٦ موقع مميز

    متصدر

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول بحديقة خلفيه في مارينا ٥

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا - الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو مارينا-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • فلو سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 22

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي في مارينا ٢ فيو بحر تاني صف بحيرة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول في مارينا ٤ فيو بحر ٤ غرف نوم

    متصدر

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في مارينا ٤ مساحة ٦٠٠م علي شارع مباشر

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر فيو مباشر علي المارينا باقل سعر بحري

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول ٤ غرف نوم في مارينا ٢ تشطيب ٢٠٢٥

    متصدر

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • مدينة ساوث ميد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,ساوث ميد

    استوديو

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن فيو مفتوح بالقل سعر مراسي

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – أمواج الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي ١٦٥م نموزج الكبير في مارينا ٦

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور تاني في مارينا ١ فيو بحر علي حمام سباحة

    متصدر

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور تاني فيو بحر تالت صف ٣ غرف نوم بحري

    متصدر

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,هاسييندا وايت

    3 - 6 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع | إطلالة جولف وبحيره

    Crown properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع مسبح خاص للبيع | هاسيندا باي

    Crown properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Dayz Marina استديو ٥٠ متر جاهزة للاستلام في قلب

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة بالفرش و الاجهزة في لافيستا باي

    Susqual Management logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالفرش والاجهزة فيو البحر توتال 11.5 في جريك

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • سيزر باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mediterranean Tourism Investment Company
    الساحل الشمالي,سيزر باي

    3 - 5 غرفة