عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 36

8,741 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جفيرا

    Gold Routes logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم930الف وبسعر 7.5م كاش بفيو البحر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 129م متشطب بالمطبخ وتكييفات في راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب بالكامل في العلمين استلام فوري

    Selection Code logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سي شور هايدبارك تقسيط 9 سنوات واستلام سنه

    Selection Code logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب وفوري بقسط مريح موقع مميز بالعالمين

    متصدر

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب وفوري بقسط مريح موقع مميز بالعالمين

    متصدر

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب وفوري بقسط مريح موقع مميز بالعالمين

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب وفوري بقسط مريح موقع مميز بالعالمين

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب وفوري بقسط مريح موقع مميز بالعالمين

    Bungalows North Coast, بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب وفوري بقسط مريح موقع مميز بالعالمين

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب وفوري بقسط مريح موقع مميز بالعالمين

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو فى مرس باغوش مقدم 10% قسط علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر الطرح ف ازها راس الحكمة تقسيط ع 10سنين

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١١٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60 م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه متشطب فيو بحر في مارسيليا

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب مباشر ع البحر ف يود راس الحكمة مقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في ساحل الشمالي في ازها بجانب فوكا باي

    Crown Stone Realty logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٤٨٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بمارينا 5 لوكشن مميز اقساط 5 سنوات

    IRTKAZ logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة فندقيةمتشطبةللبيع غرفتين85مترفي يود رأس الحكمه

    Selection Code logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في يود الساحل الشمالي

    Selection Code logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بانجلوز الساحل – فيو حمام سباحة

    Susqual Management logo image

    Bungalows North Coast, بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 88م رأس الحكمه - Dose

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    10 سنين تقسيط شاليه 98 متر بجنينة فى رأس الحكمة

    property hills Elite logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل من تطوير مصر راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع