عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في الجيزة, صفحة 8

248 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 105م فى ويست ريدج | فيو بحيرة وحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع او الايجار ستوديو مفروش بميت عقبة

    شارع الجامع, ميت عقبة, الجيزة

    2

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع شقة بكمبوند نيو جيزة أمبرفيل

    IHouse development logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة في المهندسين تفرعات شهاب

    Happy House Real Estate logo image

    شارع انس ابن مالك, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع بالفرش في الدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للايجار بكمبوند روضة زايد

    TG West Realtor logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو علي البارك في زيد ويست متشطبة بالفرش

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة جدًا داخل كمبوند بيڤرلي هيلز

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الثورة الرئيسي – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الثورة الرئيسي – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز سيتي ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٧٨٬٦٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الثورة الرئيسي – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • سمايا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Nilestone Urban Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,مساكن سامايا

    1 - 4 غرفة

  • 30

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة – سيتي فيو

    Houses and More For Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الثورة الرئيسي – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ZED Park – دور مرتفع | مفروشة بالكامل

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | بنتهاوس مميز في ويستاون سوديك مفروش

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بنتهاوس في ويستاون سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينه بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • سولين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة