6شقة٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع بالشيخ زايد – عمارات المستقبل - دور أولالمستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
9شقة١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه متشطبة بالاجهزه بأقل سعر فى زيد ويست زايدأبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٣٥ متر مربع ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
12شقة٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهدور أرضي بجاردن بتشطيب وفرش سوبر لوكس بالتكييفاتالمستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع
18شقة٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهأرضي بجاردن لوكيشن مميز وفيو رائع بالفرش والاجهزة جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١١٥ متر مربع ٤٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع
8شقة١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه مفروشة للبيع فى أبراج أيونايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 3 ١٦٠ متر مربع ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٨8ذا هيفينالسعر عند الإطلاق:٢٬٥٣١٬٢٥٠ جنيهخطط دفعالجيزة,الشيخ زايد2 - 3 غرفة
6شقة١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه فاخره مفروشة في The Courtyard - ايون ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 3 ١٧٠ متر مربع ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع
12شقة٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع شقة ١٢٠م في الفورمكس مدينة بيفرلي هيلز زايدبيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ١٢٠ متر مربع ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع
6شقة٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع ارضي بجاردن بكمبوند حدائق المهندسينحدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٩٠ متر مربع ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع
30شقة٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه ١٠٠متر في الدقيشارع الحسين, الدقي, الجيزة 2 1 ١٠٠ متر مربع ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
9شقة٥٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيهUnder Market Price Prime Location Badyaباديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ١٢٤ متر مربع ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٧1إيليت جاردنالسعر عند الإطلاق:١٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيهخطة السداد: 16المطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر2 - 4 غرفة
16شقة٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهk4 الدور السادسحدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ١٥٩ متر مربع ٢٠٬١٢٥ جنيه/متر مربع
12شقة٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهأرضي مرتفع بتشطيب سوبر لوكس وفرش مودرن بالتكييفاتجنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ١١٥ متر مربع ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع
12شقة٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهناصية بحرى فيو لاند سكيب بالفرش والتكيفات والاجهزةجنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ١١٥ متر مربع ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع
21شقة٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيهدور أول لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس وفرش مودرنروضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع
6شقة٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهفيو رائع بحرى بحديقة خاصه بالفرش واجهزة وتكييفاتالمستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٨4لاكوينتاالسعر عند الإطلاق:٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر2 - 3 غرفة
30شقة٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع شقه في المهندسينشارع عدن, المهندسين, الجيزة 2 2 ٩٠ متر مربع ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع
6شقة٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع تشطيب لوكس بالفرش والاجهزه بحري صريح تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 3 ١٣٣ متر مربع ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شقة٢٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة محدودة شقه فندقي فاخر في 2O5 الشيخ زايد205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 3 ١٦٤ متر مربع ١٦٥٬٢٤٣ جنيه/متر مربع
10شقة٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع بكمبوند ذادرس من أجمل الكمبوندات فى زايدذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٨ متر مربع ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع
10شقة٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع في ذا ادريس الشيخ زايد 78م +160 م جاردن ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٨ متر مربع ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٦8جرين بلازاالسعر عند الإطلاق:١٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيهخطة السداد: 15المطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جرين بلازا 12 - 3 غرفة
10شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه 145متر للبيع بالمهندسين متفرع من شارع شهابشارع شهاب, المهندسين, الجيزة 2 3 ١٤٥ متر مربع ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع
21شقة٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع 160 متر محي الدين ابو العز – الدقيشارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة 2 3 ١٦٠ متر مربع ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
10شقة٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع بالمستقبل للاستثمار او السكن مميزه جدا المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع
6شقة٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيهبدريم لاند للبيع شقه 83 متر تشطيب مميز موق مميزشارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٣ متر مربع ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع